Tungsten Alaşım Küreler karşı ağırlıkları için

Tungsten Alaşım Küreler

Özel etki özellikleri, ağır alaşım tungsten küre ateşli silah, balıkçılık ağırlık, denge ağırlıkları karşıt kullanılan olabilir, etc.Chinatungsten imalat ve farklı yurtdışı müşterilerine veya üreticilerden tungsten alaşım küreler karşı ağırlıklar sunan bol deneyime sahiptir. Biz tungsten alaşım pin 'bağlayan fonksiyonu ile entegre tungsten karşı ağırlık bölüme bizim customers.By kendi, müşteri tasarımları ve makineleri tuğla karşı ağırlık için bir kova miktar tungsten alaşımı küreler sunuyoruz var. Eğer tungsten alaşım Karşı ihtiyacı iseniz, yat üreticisi iseniz, sadece satış ekibimizle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Ağır alaşım küreler havacılık karşı ağırlık Volfram

Çelik ya da kurşun, tungsten alaşım karşı ağırlıklar genellikle dümenler, asansörler ve kanatçıklar gibi uçuş kontrol yüzeyleri, performansını optimize etmek için uçuş kontrol sistemlerinde kullanılan geleneksel denge malzemeler üzerinde birçok avantajı ile. Ve helikopter rotor bıçakları, mükemmel dengeyi talep çok ağır alaşım helikopter denge gibi üretim sürecinde bireysel bıçakları içine yerleşik dengesizlikler telafi etmek için Rotor Blades kullanılabilir tungsten.

Tungsten alaşım karşı ağırlık alt itici güçler ile birlikte hareket sağlayan, doğrusal veya döner hareket sisteminde bir muhalif kitle dengelemek için kullanılır. Tungsten alaşım karşı ağırlık Uçak kontrol yüzeyleri, uçak rotor bıçakları, rehberlik platformları için tasarlanmış, ve örneğin vali nemlendirme titreşim dampeninggovernors.Take titreşim, tungsten alaşım karşı ağırlık gibi otomobil lastiği gibi dönen sistemler içinde titreşimleri azaltmak için kullanılır. Titreşim herhangi bir ağırlık olmadan ölçülür ve yoğun nokta belirlenir. Tungsten alaşım karşı ağırlık sonra yükünü dengelemek ve azaltmak veya titreşimi ortadan kaldırmak için bu ağır nokta karşısında yer alıyor. Ayrıca, tungsten ağır alaşım uydular kullanılmaktadır.

Tungsten Ağır Alaşım tekne karşı ağırlık küreler

Buluş, bir yelkenli tekne için bir gövde dış asılı tipi anti-fırtına tungsten alaşım dengeleme karşıt ağırlık sağlar.Dengeleme karşı ağırlık gövdesi yüksek ağırlık tungsten alaşımdan yapılmış olduğu briket tungsten alaşımı ağırlıkla 0.02 ve 9.3 ton; ve küre tungsten alaşım ağırlık 0.0 ile 2.0 tondur.Düzene tip dengeleme karşı ağırlık çekirdek uzunlamasına ekseni yönünde tungsten alaşımı bölümleri bir çok sayıda kakmalı olduğu bir düzene türü briket metali kakma çekirdeği içerir; Her bir bölüm, tungsten alaşımı tungsten alaşımı briket çok sayıda kakmalı; Her tungsten alaşım briket kakma modu zıvana ve zıvana yerleştirme ile bir bağlantı modunu benimser; Her tungsten alaşım bölümün kakma modu cıvata engelleme ve / veya zıvana ve zıvana yerleştirme ile bağlantı modu ile bağlantı modunu benimser; iki bitişik tungsten alaşımı bölme temas yüzeyleri, sırasıyla bir işleme yiv ile temin edilir ve yapıştırılması için, metal, genel amaçlı bir yapışkan ile kaplanır;Briket Metal işlemeli çekirdeğin yüzey tungsten alaşımı küreler çok sayıda içeren bir tungsten alaşımı küre katman ve iç kısımdan dış kısma bir karbon elyaf tabakası ile kaplanır.Tungsten alaşım telafi karşı ağırlık basit bir yapıya sahiptir ve üretim için uygundur;dengeleme Karşı küresel darbe direnci sağlanır, böylece tungsten alaşım briketler, mükemmel bağlantı etkisi var;telafi karşı ağırlık denizde büyük fırtınalara karşı, ve zarar vermeden istikrarlı yelkenli tekne tutabilirsiniz.