Tungsten Alaşım Küreler Ağırlık

Tungsten Alaşım Küreler

Tungsten Alaşım Küreler

Bizim tungsten alaşım küreler daha önce Kurşun imal edilmiştir öğeleri değiştirmek için kullanılır. Kurşunsuz değiştirme ürünleri tedarik edememek, biz daha güvenli ve daha çevre dostu bir dünya için katkıda umuyoruz.

Nasıl ve neden tungsten alaşım küreler yarış otomobili çalışmak:

Bu küçük tungsten alaşımı küreler motor yağı ve diğer konularla ile etkileşime girebilir.Tungsten bileşeni kimyasal bir yağlayıcı olarak uygulamada karşılaşılan sıcaklıklarda, atıl istikrarlı ve etkilenmez. Tungsten Alaşım küreler taşıyıcı değiştirmez; bunlara maruz sürtünme yüzeylerinin, metal madde ile etkileşimini etkileyen.

Metallerin taşıyıcı akışkan içinde bir tungsten bileşene maruz sonra yok edilmese bile metal sürtünme metal önemli ölçüde azalır. Ve gaz kilometre; Bu motor verimliliğini & nbsp artacaktır.Sonuçta giyim dramatik bir azalma, giyim, ısı ve güç kaybına neden olmaktadır sürtünme olduğunu. Bu aynı zamanda gaz kilometre artacaktır.

İlkel adam şeyler ölü hayvan yağı ovuşturarak onları daha iyi çalışması yapılmış olduğunu keşfetti. Beri, adam (ya da o) yarattı şeyleri yağlama daha iyi araçları için yazısında vardır.

Otomotiv yakıt sistemleri için uygulanan tungsten alaşım küreler:

Tungsten alaşım kürelerin kayganlık yakıt enjektörleri, yakıt pompaları, vanaları ve vana kılavuzlarını yağlamak için hizmet vermektedir. Silindir duvarları ve piston halkaları tungsten Alaşım küreler ile temas yararlanabilir.Alaşım kürelerin .5 mikron boyutu kolayca yakıt enjektörleri ve süzgeçlerinden geçer. NOT - tungsten bileşeni üzerinde 1200 derece santigrat sıcaklıklarda etkilenmez rağmen, tungsten Alaşım küreler katalitik konvertörler ile kullanım için test edilmemiştir. Bu sistemler ile kullanım için tavsiye edilmez.