Askeri için tungsten alaşım Küreler

Tungsten Alaşım Küreler

Askeri için tungsten alaşım küreler Avantajları

tungsten alaşım küreler yol daha güvenli bir alternatif sunmak ve onların yüksek yoğunluğu da zor koşullar altında bile, daha iyi onların şekil tutun onları sağlar. Uranyum karşılaştırılabilir yoğunluğu sunuyor olsa da uranyum askeri kürelerin specila şartı ulaşmak için, uçucu yapısı ve özel lisans zordur.

Chinatungsten (Finishe Boy Rough,) ROTF olarak mevcut yüksek yoğunluklu alaşımlar, malzeme, çubuklar, küreler, plakalar veya çubuklar sunar. Biz de bize tam özelliklerine bitmiş standart boyutlarda veya özel ürünlerde krank ağırlıkları temin sağlayan yoğun işleme yetenekleri var.

Askeri tungsten alaşım küreler Uygulamaları

Bizim tungsten küre tungsten-Ferro-nikel veya tungsten-bakır-nikel gibi tungsten alaşım ağır metal, üretilen askeri ve balast weight.These tungsten alanlarda uygulanır. Bizim tungsten küreler, yüksek yoğunluklu ve sertlik 25-40 HRC ulaşmak vardır. Tungsten küre işleme, sinterleme, öğütme, test ve ambalaj presleme, toz karıştırma.Zemin tungsten Küreler yüzey, iyi şekil ve kritik tolerans parlıyor tamamladı.En iyi tolerans +/- çapı 0.01mm. Biz tedarik tungsten kürelerin büyüklüğü 2.5-20mm çapı.

Biz sizin için ne sunabilir