Tungsten Alaşım Küreler Balıkçılık Ağırlık

Tungsten Alaşım Küreler

Balıkçılık Ağırlıkları --- balıkçılık platinlerin lavabonun hızını artırmak için balık yem veya kanca ile birlikte kullanılan ağırlıklardır. Tungsten alaşım balıkçılık ağ kurşunu yapmak için ideal bir malzeme olup, bir balıkçı platin veya zoka bir lavabo hızını artırmak için bir cazibesi zorlamak veya yem için kullanılan ağırlık, demirleme yetenek ve / veya döküm mesafedir. Balıkçılık platinler sinek balıkçılık uygulamaları, ya da derin deniz balıkçılığı gibi çeşitli lira olarak büyük ya da önemli ölçüde daha fazla hatta küçük sığ suda uygulamalar için küçük bir ons 1/32 şeklinde olabilir. Bunlar, farklı uygulamalar için, yaklaşık balık sayısız şekiller halinde oluşturulmuştur. Çevresel endişeler çoğu balıkçılık platin malzemelerin kullanımını çevreliyor.

son zamanlarda, tungsten alaşım balıkçılık ağ kurşunu küreler , yüksek yoğunluk, küçük hacimli, ve çevre dostu özelliklere sahiptir, ve kurşun platin yerini alıyor olmuştur çünkü açılar arasında daha popüler hale geliyor. Mastar yatay olarak suda hareket yemler spinner farklı olarak, bir sarsıntılı, dikey bir hareket oluşturmak için tasarlanmıştır.Masdarı çok yönlü ve her ikisi de tuzlu su gibi taze su da kullanılabilir. Pek çok tür yıldır balıkçıları arasında popüler hale gelmiştir cazibesine çekti.

Bir balık mücadele için kullanılan bir tungsten alaşımı küreler balık platin, sağlamak kalkan platine de şekil, bilinen bir platin daha büyük olsa bile, bir balık-etmesidir etkiye sahiptir, kolay bir şekilde kullanılabilir, ve yaklaşık olarak aynı temel işlevlere sahip kurşundan yapılmış. Yem döküm üzerinde bir döküm mesafe büyütme yeteneğine ve ayarlama ve bir yem ve yem batan hızlarını yardımcı olabilecek balıkçılık kalıpçısı sağlamak. Tungsten alaşım balıkçılık platin gerçekten mükemmel bir seçimdir.

Balıkçılık ağırlığı tungsten alaşım kürenin avantajları: sıkıntı ücretsiz, uluslararası çevre koruma standardı, küçük beden, yüksek yoğunluklu (& gt; 18g / cc), kuvvetli rüzgar direnci. Bu, batılı ülkeler arasında iyi satış bulur kurşun platin ideal yerini tutamaz. Ana özellikleri: damla su, kurşun, yuvarlak boru, top. Balık yemi, ortak silah ve radyasyondan korunma için geçerlidir.